Rajkot, Gujarat
GST No. 24HISPP7337G1ZM
Call 08043877895
Send Enquiry
| Max Shear Thickness | 2 mm |
| Max Shear Width | 1000 mm |
| Automation Grade | Semi Automatic |
| Power Source | Electric |
| Voltage | 220 V |
| Cutting Material | Iron |
| Strokes Per Min | 5 |
| Frequency | 50 Hz |
View Complete details